אמנית זכוכית, עבודות אמנות לבתי כנסת, ויטראז׳ים, אריחי קרמיקה וזכוכית, סדנאות זכוכית ויודאיקה

חיפוש

סל קניות

המלצות

חוות דעת מתמר אלה גרינברג אדריכלית פנים - 17.11.2011

שרה קונפורטי ביצעה עבור לקוח שלי מספר עבודות אמנות מגוונות: אריחי זכוכית וקרמיקה שעליהן ציור של ירושלים בגודל של 1.6-1.6 מטר, ועבודת אמנות מסביב למפל מים באורך 5.4 מטר ובגובה 1.6 מטר.
נתחיל מהסוף: העבודה יצאה חלומית, מכניסה צבע לחלל הבית הגדול, ומשדרגת את הבית ביותר.

שרה גילתה כל כך הרבה אכפתיות, משהבינה שהלקוח עומד להגיע ביום מסויים מחו"ל, ובלי שביקשתי, עבדה סביב השעון, ממש ללא שינה, כדי שהעבודות יושלמו בזמן.
שרה הביאה את העבודות ארוזות לבית הלקוח, ובילתה אתי יומיים שלמים בהתקנת האריחים, כשזה לא היה חלק מעבודתה, פשוט בגלל שאיכפת לה. הנתינה שלה כל כך גדולה, הוסיפה והעשירה את הציור מעבר למה שסוכם, כדי שיהיה יפה יותר, והכל על חשבונה.
ההרגשה שלי במהלך העבודה איתה היתה של שותפה אמיתית, כאילו גם היא צריכה לעמוד בפני הלקוח. וכל כך היה חשוב לה שאני אצליח, שזה ממש ריגש אותי. כל הזמן חשבה איך להוזיל ולא לייקר, למרות שללקוח לא היתה בעייה כספית כלשהי. אמינותה הגבוהה, פשוט אין לי מילים…

אין הרבה בעלי מקצוע כמוה. והכי חשוב! הדמיון שלה, היכולת האמנותית, הקומפוזיציות והצבעוניות – מאד חשובים לי כאדריכלית פנים. ושרה ידעה להתאים את המוצר לעיצוב הנקי של הבית, והכל בהתאם לבקשותי. ממש נהניתי.
תודה לך שרה.

תמר אלה גרינברג אדריכלית פנים צוות אתר עסקים עושים עסקים

הבית של שרה קונפורטי - פוסט שהעלה בריל מרק (עתונאי) בקפה דה מרקר באתי לחפש צלחת לפסח.. יצאתי המום מביתה. בית של אמנית בנשמה. 6.4.2012

pas 2
דילוג לתוכן